• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SOB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SOB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SOB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SOB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Impress Bimap Styles Format OpenOffice.org

Co to jest plik SOB?

Plik graficzny używany przez Impress, program do edycji grafiki dołączony do pakietu narzędziowego OpenOffice.Org. Zawiera wzór wypełnienia służący do malowania tła obrazu z żwiru, liści, kwiatów lub innych wzorów.

Możesz uzyskać dostęp do stylów bitmapy w programie Impress, wybierając opcję Formatuj i rarr. Wypełnij / obszar & rarr. Bitmapa z menu aplikacji.

OpenOffice.Org został zastąpiony Apache OpenOffice w 2012 roku.

Jak otworzyć plik SOB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SOB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SOB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SOB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SOB

Inne problemy z plikiem SOB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SOB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SOB:

  • plik SOB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SOB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SOB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik