• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SO-ABI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SO-ABI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SO-ABI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SO-ABI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AbiWord Plug-in Format AbiSource

Co to jest plik SO-ABI?

Plik wtyczki używany przez wersję systemu Mac OS X AbiWord, open source, wieloplatformowy edytor tekstowy. Zawiera funkcjonalność rozszerzającą funkcjonalność programu. Może obejmować obsługę nowych formatów plików lub innych funkcji.

"Kakao" to interfejs API firmy Apple dla systemu operacyjnego Mac OS X.

Jak otworzyć plik SO-ABI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SO-ABI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SO-ABI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SO-ABI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SO-ABI

Inne problemy z plikiem SO-ABI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SO-ABI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SO-ABI:

  • plik SO-ABI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SO-ABI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SO-ABI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik