• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Starcraft Saved Game Pi Innovo

Co to jest plik SNX?

Plik ustawień Workspace stworzony przez PISnoop, narzędzie do rozwijania, debugowania i testowania oprogramowania ECU (Engine Control Unit). Zapamiętuje rozmiar i pozycję otwartych okien w programie.

ECU są modułami elektronicznymi znalezionymi w samochodach. Kontrolują aktywność silnika na podstawie odczytów z wielu czujników. Przykłady obejmują biegu jałowym, moment zapłonu, stosunek powietrza do paliwa oraz zmienny moment obrotowy (VVT).

Jak otworzyć plik SNX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNX

Inne problemy z plikiem SNX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNX:

  • plik SNX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik