• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Save-N-Sync Backup Project Format Composite Ideas

Co to jest plik SNS?

Plik projektu utworzony przez oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Save-N-Sync. Zapisuje listę plików i folderów do tworzenia kopii zapasowych, a także harmonogram tworzenia kopii zapasowych. Służy do zapisywania i wczytywania kopii zapasowych ustawień zadań.

Jak otworzyć plik SNS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNS

Inne problemy z plikiem SNS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNS:

  • plik SNS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik