• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Shanda Bambook EBook N/A

Co to jest plik SNB?

plik eBook stworzony do użytku z Bambook, chińskim czytnikiem internetowym stworzonym przez Nut Shell Electronics. Zawiera publikację cyfrową podobnie do pliku .EPUB.

Bambook został pierwotnie wydany w Chinach, ale jest obecnie dostępny w Stanach Zjednoczonych. Nut Shell Electronics jest spółką zależną Shanda Corp.

Pliki SNB są tworzone wyłącznie dla Bambooka i bardzo niewiele innych czytelników elektronicznych potrafi je przeczytać, ale można je przekształcić w bardziej dostępny format.

Jak otworzyć plik SNB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNB

Inne problemy z plikiem SNB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNB:

  • plik SNB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik