• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SNAGPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SNAGPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik SNAGPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SNAGPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SnagIt Project Format TechSmith

Co to jest plik SNAGPROJ?

Plik projektu stworzony przez Snagit, program do przechwytywania obrazu. Zawiera film lub obraz z ekranu użytkownika. Można otwierać i edytować przez użytkownika, aby dodać efekty, takie jak strzałki, cienie i tekst.

Pliki SNAGPROJ składające się z obrazu mogą być zapisywane w formacie .PNG, .JPG, .TIFF, .GIF lub .BMP, przechodząc do pliku i rarr. Zapisz jako ... W menu aplikacji i wybierając odpowiedni format w rozwijanym formacie.

TechSmith rozwija Snagit, program rejestrujący obrazy lub wideo na ekranie użytkownika. To oprogramowanie jest często używane w odniesieniu do pomocy technicznej. Filmy wideo lub zdjęcia przechwycone przez Snagit można łatwo udostępnić YouTube, Twitter i Facebook.

SNAGPROJ jest plikiem projektu Snagit używanym przez systemy Mac, natomiast .SNAG jest używany przez systemy Windows.

Jak otworzyć plik SNAGPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SNAGPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SNAGPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SNAGPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SNAGPROJ

Inne problemy z plikiem SNAGPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SNAGPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SNAGPROJ:

  • plik SNAGPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SNAGPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SNAGPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik