• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SN2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SN2. Jeżeli chcesz otworzyć plik SN2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SN2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Drive SnapShot Partial Disk Image Format Tom Ehlert

Co to jest plik SN2?

Drugi mechanizm różnicowy utworzony przez Drive Snapshot. Utworzone po podstawowej archiwizacji .SNA i pierwsze pliki archiwalne .SN1 zostały zapisane. Zawiera tylko pliki i foldery, które zostały zmienione od pierwszego mechanizmu różnicowego. Może być zamontowany jak dysk fizyczny po otwarciu programu Drive Snapshot.

Jak otworzyć plik SN2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SN2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SN2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SN2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SN2

Inne problemy z plikiem SN2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SN2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SN2:

  • plik SN2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SN2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SN2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik