• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SN1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SN1. Jeżeli chcesz otworzyć plik SN1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SN1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Drive Snapshot First Differential Backup Format Tom Ehlert

Co to jest plik SN1?

Pierwsza różnicowa kopia zapasowa utworzona przez Drive Snapshot po utworzeniu podstawowego pliku kopii zapasowej .SNA. Zawiera tylko pliki i foldery, które zostały zmienione od początkowej kopii zapasowej. Może być zamontowany jak dysk fizyczny po otwarciu programu Drive Snapshot.

Jak otworzyć plik SN1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SN1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SN1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SN1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SN1

Inne problemy z plikiem SN1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SN1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SN1:

  • plik SN1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SN1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SN1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik