• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sprite Monkey Project PoseMotion

Co to jest plik SMPF?

Skompresowany plik projektu stosowany przez Sprite Monkey, lekka aplikacja, która pozwala użytkownikom na szybkie edytowanie zdjęć typu sprite. Zawiera sprytne obrazy i koordynuje informacje określone w projekcie użytkownika.

Sprite obrazy zawarte w pliku SMPF są powszechnie używane do tworzenia obrazów dla postaci lub obiektów gry wideo. Są one również używane do przycisków lub symboli na stronach internetowych lub w programach.

Jak otworzyć plik SMPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMPF

Inne problemy z plikiem SMPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMPF:

  • plik SMPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik