• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sumotori Dreams Level Format Gravitysensation.com

Co to jest plik SMO?

Plik gry używany przez Sumotori Dreams, gra, która symuluje rag lalek zapaśników. Zawiera właściwości na arenie, którą lalki walczą. Używany zarówno na areny gier niestandardowych, nazywanych "modami", jak i domyślnymi arenami zainstalowanymi w grze.

Pliki SMO można załadować w programie Sumotori Dreams, wybierając przycisk Play Mod z ekranu startowego.

Jak otworzyć plik SMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMO

Inne problemy z plikiem SMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMO:

  • plik SMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik