• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft SAMI Subtitles Format N/A

Co to jest plik SMI?

Prezentacja audiowizualna utworzona przy użyciu Synchronized Multimedia Integration Language (SMIL). Służy do prezentacji multimedialnych i pokazów slajdów. Zazwyczaj zawiera odniesienia do sekwencji plików multimedialnych, jak również tekstów i innych danych.

Pliki SMIL często używają rozszerzenia .SMIL, aby uniknąć pomyłki z rozszerzeniem obrazu dysku SMI systemu Mac OS 9. Rozszerzenie ".smi" jest powszechnie widoczne na komputerach z systemem Windows.

Jak otworzyć plik SMI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMI

Inne problemy z plikiem SMI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMI:

  • plik SMI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik