• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sega Genesis ROM Emulator Format Valve

Co to jest plik SMD?

Trójwymiarowy plik modelu wykorzystywany przez Source Engine, silnik gier używany do tworzenia gier, takich jak Half-Life. Zapisuje model w formacie tekstowym ASCII. Skompilowane do powstałego modelu gry.MDL przy użyciu narzędzia wiersza polecenia Studiomdl i skryptu .CC.

Jak otworzyć plik SMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMD

Inne problemy z plikiem SMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMD:

  • plik SMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik