• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SMA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SMA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SMA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SMA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AMX Mod Plugin Source Format N/A

Co to jest plik SMA?

Zawiera kod źródłowy wtyczki utworzony dla AMX Mod lub AMX Mod X. Służy do modyfikowania Half-Life'a Valve i podobnych gier. Musi być skompilowany do pliku wtyczek binarnych, aby mógł być używany przez program.

Skompilowane wtyczki AMX Mod używają rozszerzenia pliku .AMX, a wtyczki AMX Mod X korzystają z rozszerzenia .AMXX.

Jak otworzyć plik SMA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SMA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SMA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SMA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SMA

Inne problemy z plikiem SMA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SMA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SMA:

  • plik SMA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SMA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SMA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik