• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLTNG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLTNG. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLTNG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLTNG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarLogo TNG Project Format MIT

Co to jest plik SLTNG?

Plik projektu stworzony przez StarLogo TNG, aplikację służącą do nauczania zasad programowania w środowiskach edukacyjnych. Zapisuje model, który może być symulowany w oprogramowaniu. Może zawierać grafikę 3D i dźwięk oraz obsługuje wejście klawiatury.

Starlogo TNG jest często używany przez uczniów do tworzenia małych gier wideo.

Jak otworzyć plik SLTNG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLTNG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLTNG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLTNG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLTNG

Inne problemy z plikiem SLTNG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLTNG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLTNG:

  • plik SLTNG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLTNG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLTNG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik