• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SLA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SLA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SLA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SLA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Scribus Document Format Scribus

Co to jest plik SLA?

Dokument utworzony przez Scribus, darmową aplikację do publikowania na pulpitach open source. Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawiera tekst dokumentu, obrazy i ustawienia układu. Służy do zapisywania pracy pisemnej.

Pliki SLA mogą być również kompresowane i zapisywane przy użyciu rozszerzenia z rozszerzeniem .SLA.GZ, który używa kompresji Gzip.

Jak otworzyć plik SLA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SLA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SLA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SLA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SLA

Inne problemy z plikiem SLA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SLA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SLA:

  • plik SLA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SLA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SLA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik