• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XLANG Schedule Format Microsoft

Co to jest plik SKX?

Harmonogram generowany z rysunku harmonogramu XLANG (plik .SVV) przy użyciu programu BizTalk Orchestration Designer. Zapisano w formacie XML i zawiera zadania, które mogą być wykonywane przez silnik harmonogramu XLANG.

W celu zaktualizowania pliku SKX należy ponownie skompilować odpowiedni rysunek harmonogramu XLANG (plik SKV).

Jak otworzyć plik SKX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKX

Inne problemy z plikiem SKX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKX:

  • plik SKX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik