• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SketchUp Materials Format Trimble

Co to jest plik SKM?

Plik tekstur używany przez SketchUp, program rysunkowy opracowany przez firmę Google. Zapisano w skompresowanym formacie ZIP i zawiera pliki właściwości tekstur XML, miniaturę .PNG i obraz tekstur .JPG. Sklepy graficzne 2D, które można układać w modelach 3D.

Pliki SKM mogą być używane wymiennie w systemach Windows i Mac OS X. Są one przechowywane w następujących katalogach:

Mac OS X : [użytkownik] / biblioteka / obsługa aplikacji / sketchUp /

Windows : C: pliki programuGoogleGoogle SketchUpMateriały

Materiały w plikach SKM są dostępne z panelu Materiały w oprogramowaniu.

Jak otworzyć plik SKM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKM

Inne problemy z plikiem SKM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKM:

  • plik SKM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik