• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKIM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKIM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKIM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKIM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Skim Notes Format Skim

Co to jest plik SKIM?

Plik utworzony przez Skim, aplikację do odczytu plików PDF. Zapisuje notatki napisane przez użytkownika dla pliku .PDF. Zapisano oddzielnie od pliku PDF i pozwala użytkownikowi zapisywać adnotacje w dokumencie.

Aby załadować plik notatek, wybierz Plik i rarr. Przeczytaj uwagi .... Plik SKIM powinien mieć taki sam przedrostek nazwy pliku jak plik PDF. Na przykład document.Pdf miałby plik notatek o nazwie document.Skim.

Jak otworzyć plik SKIM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKIM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKIM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKIM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKIM

Inne problemy z plikiem SKIM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKIM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKIM:

  • plik SKIM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKIM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKIM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik