• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Safari Saved Browsing History Format Apple

Co to jest plik SK?

Plik utworzony przez przeglądarkę internetową Safari. Zapisuje historyczny indeks zawierający informacje o odwiedzonych wcześniej stronach internetowych w formacie binarnym. Używa nazwy pliku HistoryIndex.Sk i znajduje się w katalogu ~ / Library / Safari /. Odwołany przez Safari i nie ma być otwierany ani edytowany ręcznie.

Jak otworzyć plik SK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SK

Inne problemy z plikiem SK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SK:

  • plik SK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik