• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SISX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SISX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SISX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SISX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symbian OS Program Installation Executable Format Symbian

Co to jest plik SISX?

Plik instalatora oprogramowania dla urządzeń korzystających z systemu Symbian OS 9.1 lub nowszego. Zawiera telefony komórkowe, które obsługują platformę Nokia S60 3rd Edition i urządzenia, które korzystają z platformy UIQ 3. S60 jest używany w smartfonach Nokia i Samsung, a UIQ 3 jest używany głównie w telefonach Sony Ericsson i Motorola.

Pliki SISX są podobne do plików .SIS, ale są kompatybilne tylko z urządzeniami z systemem Symbian 9.1 i nowszymi. Zarówno pliki SIS, jak i SISX są tworzone przy użyciu narzędzia MakeSIS i są podpisywane przez narzędzie SignSIS. Polecenia "makesis" i "signsis" są wywoływane przez aplikację CreateSIS.

Jak otworzyć plik SISX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SISX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SISX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SISX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SISX

Inne problemy z plikiem SISX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SISX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SISX:

  • plik SISX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SISX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SISX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik