• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SIS.DM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SIS.DM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SIS.DM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SIS.DM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Ovi Store Protected Program Format Nokia

Co to jest plik SIS.DM?

Plik instalatora aplikacji pobrany z Ovi Store firmy Nokia - usługi umożliwiającej użytkownikom pobieranie aplikacji Nokia i treści multimedialnych. Zawiera plik .SIS, ale zawiera ochronę DRM (rozszerzenie .DM), dzięki czemu plik SIS może być używany tylko na autoryzowanych telefonach.

Aplikacje Ovi Store są zwykle instalowane w tle przez usługę online Ovi Store. Czasem jednak użytkownicy ręcznie pobierają aplikacje i otrzymują plik z rozszerzeniem SIS.DM. Pliki te można konwertować na zwykłe pliki SIS, usuwając pierwsze cztery linie pliku w edytorze tekstu i zmieniając jego nazwę na ".Sis".

Jak otworzyć plik SIS.DM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SIS.DM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SIS.DM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SIS.DM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SIS.DM

Inne problemy z plikiem SIS.DM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SIS.DM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SIS.DM:

  • plik SIS.DM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SIS.DM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SIS.DM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik