• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SIDN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SIDN. Jeżeli chcesz otworzyć plik SIDN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SIDN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Authorization Data Apple, Inc.

Co to jest plik SIDN?

Plik używany przez iTunes, program do odtwarzania multimediów. Zawiera informacje, do których odnosi się system Windows do odtwarzania zakupionych utworów dla określonego konta użytkownika. Podobne do plików .SIDB i .SIDD. Nie ma być otwierane ręcznie przez użytkownika.

Pliki SIDN są zapisywane w następującym katalogu w systemie Windows 7 i 8:

C: ProgramDataApple ComputeriTunesSC Info

System Windows XP używa tej lokalizacji:

C: Dokumenty i ustawieniaAll UsersApplication DataApple ComputeriTunesSC Info

Jeśli nowa wersja programu iTunes w systemie Windows zostanie zainstalowana i nie zostanie otwarta, można usunąć plik SC Info.Sidn wraz z plikami SC Info.Sidd i Info.Sidb w katalogu wymienionym powyżej, uruchom ponownie komputer, a następnie ponownie uruchom program iTunes.

Jak otworzyć plik SIDN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SIDN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SIDN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SIDN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SIDN

Inne problemy z plikiem SIDN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SIDN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SIDN:

  • plik SIDN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SIDN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SIDN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik