• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SIB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SIB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SIB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SIB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sibelius Music Notation Format Sibelius

Co to jest plik SIB?

Wynik muzyczny stworzony przy użyciu oprogramowania notacji muzycznej Sibelius. Może składać się z oprogramowania lub urządzenia wejściowego MIDI. Może być używany do odtwarzania oprogramowania, ale nie zawiera rzeczywistych danych audio.

Pliki SIB mogą być eksportowane jako standardowe pliki MIDI (.MID) z poziomu Sibelius.

Jak otworzyć plik SIB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SIB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SIB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SIB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SIB

Inne problemy z plikiem SIB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SIB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SIB:

  • plik SIB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SIB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SIB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik