• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HTML Server Side Include Format N/A

Co to jest plik SHTM?

Strona WWW, która może odwoływać się do innych plików na serwerze sieci Web. Podobnie jak w standardowym dokumencie HTML, ale gdy są ładowane, mogą uzyskać dostęp do innych plików na serwerze. Pozwala standardowym plikowi HTML nieco dynamicznie.

Po stronie serwera HTML Dołącz pliki częściej używaj rozszerzenia .SHTML.

Jak otworzyć plik SHTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHTM

Inne problemy z plikiem SHTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHTM:

  • plik SHTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik