• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHN. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Shorten Compressed Audio Format Shorten

Co to jest plik SHN?

Plik audio skompresowany przy użyciu skrócenia bezstratnego kompresji. Kompresuje jakość dźwięku CD bez utraty jakości. Podobnie jak kompresja FLAC (.FLAC) i Monkey's Audio (.APE).

Jak otworzyć plik SHN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHN

Inne problemy z plikiem SHN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHN:

  • plik SHN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik