• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Contours Adobe Systems

Co to jest plik SHC?

Plik ustawień używany przez program Adobe Photoshop, profesjonalny program do edycji grafiki. Zawiera bibliotekę konturów, która kształtuje wygląd efektu podczas tworzenia niestandardowych stylów warstw. Służy do zapisywania i ładowania konturów, które są udostępniane w oknie dialogowym Style warstwy w warstwie & rarr. Opcje menu Style warstw.

Jak otworzyć plik SHC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHC

Inne problemy z plikiem SHC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHC:

  • plik SHC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik