• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SGM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SGM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SGM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SGM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Boy Advance Saved State Format N/A

Co to jest plik SGM?

Plik napisany w standardowym uogólnionym języku znaczników, języku generowania dokumentów, używanym jako standardowy sposób wymiany informacji cyfrowo. Obejmuje tagi niestandardowe opisujące strukturę i treść informacji zawartych w dokumencie. Często odwołuje się do pliku definicji typu dokumentu (.DTD), definiującego obiekty, które mogą być zawarte w pliku SGML.

Mogą też używać rozszerzenia .SGML.

Jak otworzyć plik SGM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SGM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SGM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SGM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SGM

Inne problemy z plikiem SGM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SGM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SGM:

  • plik SGM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SGM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SGM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik