• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SGB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SGB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SGB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SGB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Warhammer 40K Dawn Of War Map Format Relic Entertainment

Co to jest plik SGB?

Plik używany przez Dawn of War, gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Zawiera mapę wielu graczy z lokalizacjami początkowymi i zasobami, rozmiarem terenu, rozmiarem mapy i warunkami zwycięstwa. Służy do tworzenia modyfikacji i nowych map oryginalnej zawartości gry.

Pliki SGB są jednym z kilku plików, które zawierają mapę Świtu wojny. Można je znaleźć w folderze DataScenariosMP w ramach instalacji Dawn of War.

Jak otworzyć plik SGB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SGB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SGB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SGB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SGB

Inne problemy z plikiem SGB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SGB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SGB:

  • plik SGB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SGB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SGB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik