• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFVIDCAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFVIDCAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFVIDCAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFVIDCAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Vegas Video Capture Format Sony

Co to jest plik SFVIDCAP?

Plik projektu zawierający klipy wideo przechwycone lub importowane do Sonic Foundry Vegas. Utworzono, zapisując "zaawansowane dane przechwytywania" w programie Vegas do edycji wideo.

Programy tworzenia mediów firmy Sonic Foundry zostały zakupione przez firmę Sony w 2003 roku. Następnie w 2016 roku firma MAGIX nabyła oprogramowanie Vegas.

Jak otworzyć plik SFVIDCAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFVIDCAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFVIDCAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFVIDCAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFVIDCAP

Inne problemy z plikiem SFVIDCAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFVIDCAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFVIDCAP:

  • plik SFVIDCAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFVIDCAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFVIDCAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik