• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft App-V Sequencer Format Microsoft

Co to jest plik SFT?

Plik używany przez program Microsoft Virtualization (App-V) Sequencer, program służący do wdrażania i aktualizowania aplikacji w środowisku Windows Enterprise. Zawiera dane potrzebne do wdrożenia i skonfigurowania wirtualnej aplikacji. Używany przez administratorów systemu podczas konfigurowania wirtualnych komputerów stacjonarnych dla użytkowników.

Aplikacja App-V była wcześniej nazywana oprogramowaniem SoftGrid, zanim firma Microsoft nabyła oprogramowanie i zmieniła nazwę na nią.

Jak otworzyć plik SFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFT

Inne problemy z plikiem SFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFT:

  • plik SFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik