• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IRCAM / MTU SoundFile Format Mojang

Co to jest plik SF?

Plik używany przez Minecraft, gra 3D na świecie, zbudowana w Javie. Zapisano w pliku Minecraft.Jar w katalogu META-INF archiwum .JAR i użyto nazwy CODESIGN.SF. Zapisuje podpis cyfrowy używany do weryfikacji zawartości archiwum.

Plik CODESIGN.SF jest również zapisywany wraz z plikiem CODESIGN.RSA. Nie należy modyfikować pliku ani gra może nie działać prawidłowo. CODESIGN.SF był wcześniej nazwany MOJANG_C.SF.

Jak otworzyć plik SF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SF

Inne problemy z plikiem SF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SF:

  • plik SF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik