• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SETUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SETUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SETUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SETUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CryENGINE Character Format Crytek

Co to jest plik SETUP?

Plik używany przez CryENGINE SDK, zbiór programów służących do tworzenia gier 3D dla komputerów osobistych i systemów konsol. Używany z plikiem .CAL i .IK do konfigurowania danych animacji postaci w grze.

Pliki SETUP, a także pliki CAL i IK, są obecnie przestarzałe. Informacje o konfiguracji tych trzech typów plików są obecnie konsolidowane w pojedynczym pliku .CHRPARAMS w wersji CryENGINE 3.3.

Jak otworzyć plik SETUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SETUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SETUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SETUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SETUP

Inne problemy z plikiem SETUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SETUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SETUP:

  • plik SETUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SETUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SETUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik