• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SETTINGS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SETTINGS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SETTINGS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SETTINGS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Settings Format Microsoft

Co to jest plik SETTINGS?

Plik ustawień niestandardowych utworzony przez program Visual Studio, narzędzie do tworzenia oprogramowania firmy Windows utworzone przez firmę Microsoft. Zawiera właściwości projektów i programów, które można uzyskać w kodzie programu C # za pomocą narzędzia Properties.Settings. * API. Służy do przechowywania ustawień, które muszą być często dostępne.

Pliki SETTINGS są tworzone z nazwą pliku Settings.Settings i są zazwyczaj przechowywane w katalogu Właściwości projektu Visual Studio.

Jak otworzyć plik SETTINGS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SETTINGS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SETTINGS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SETTINGS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SETTINGS

Inne problemy z plikiem SETTINGS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SETTINGS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SETTINGS:

  • plik SETTINGS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SETTINGS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SETTINGS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik