• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SET. Jeżeli chcesz otworzyć plik SET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Backup File Set N/A

Co to jest plik SET?

Plik SET to plik, który przechowuje ustawienia konfiguracji i inne preferencje dla różnych programów. Jest używany przez wiele programów, takich jak Corel Painter, Autodesk AutoCAD, przeglądarka internetowa Nikona Capture, przeglądarka XANA, oprogramowanie notacji muzycznej Sibelius, Diablo II i Alpha Five.

Pliki SET są cytowane przez programy powyżej i nie powinny być otwierane ręcznie. Jest on ładowany przez aplikację, gdy program jest otwarty.

Jak otworzyć plik SET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SET

Inne problemy z plikiem SET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SET:

  • plik SET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik