• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SES. Jeżeli chcesz otworzyć plik SES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Audition Session Format Adobe Systems

Co to jest plik SES?

Projekt dźwiękowy stworzony przez Adobe Audition, aplikację do produkcji dźwięku. Może zawierać wiele utworów i ustawienia mieszania dla każdego utworu. Zawiera odniesienia do plików audio, ale nie przechowuje danych audio. Zapisuje sesję produkcyjną dźwięku i jest używany w procesie nagrywania, miksowania, edycji i opanowania dźwięku.

Pliki SES były pierwotnie używane przez Cool Edit Pro firmy Syntrillium Software, który został przejęty przez firmę Adobe w maju 2003 r. Firma Adobe przeredagowała oprogramowanie jako Adobe Audition i wydała w tym roku pierwszą wersję Adobe Audition.

Firma Adobe zrezygnowała z obsługi plików SES w programie Adobe Audition CS5.5. Jednak nadal można konwertować pliki SES do nowszego formatu .SESX opartego na XML przy użyciu Ses2Sesx.

Jak otworzyć plik SES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SES

Inne problemy z plikiem SES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SES:

  • plik SES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik