• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SEARCH-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SEARCH-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SEARCH-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SEARCH-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Index Search Data Format Microsoft

Co to jest plik SEARCH-MS?

Plik utworzony przez system operacyjny Windows. Przechowuje wyniki wyszukiwania w formacie XML w formacie XML. Utworzone po wybraniu przez użytkownika przycisku Zapisz wyszukiwanie po przeprowadzeniu wyszukiwania. Tworzy nowe okno z wynikami wyszukiwania po otwarciu.

Pliki SEARCH-MS oszczędzają użytkownikom na powtarzaniu procesu wyszukiwania. Pomaga to szczególnie w przypadku powolnych wyszukiwań. Jednak pliki SEARCH-MS nie są aktualizowane podczas tworzenia nowych plików w systemie Windows. W związku z tym należy używać uznania, gdy polega na nich na potrzeby wyszukiwania.

System Windows nie wyświetla rozszerzenia ".Search-ms" w plikach SEARCH-MS. Można jednak wyświetlić rozszerzenie w oknie właściwości plików, klikając prawym przyciskiem myszy plik i wybierając "Właściwości" z listy rozwijanej.

Jak otworzyć plik SEARCH-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SEARCH-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SEARCH-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SEARCH-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SEARCH-MS

Inne problemy z plikiem SEARCH-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SEARCH-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SEARCH-MS:

  • plik SEARCH-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SEARCH-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SEARCH-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik