• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SEA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SEA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SEA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SEA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StuffIt Expander Archive Format Smith Micro

Co to jest plik SEA?

Skompresowane archiwum plików, które rozpakowuje się po otwarciu. Często tworzone za pomocą StuffIt SEA Maker, część Stuffit Deluxe dla systemu Mac OS X. Mogą być również tworzone przez różne narzędzia Mac OS Classic, takie jak StuffIt, Disk Doubler czy Compact Pro.

Niektóre archiwa SEA utworzone w systemie Mac OS 9 lub starszym mogą nie otwierać się automatycznie w systemie Mac OS X. W takim przypadku należy użyć programu StuffIt Expander (bezpłatnego pobierania), aby otworzyć plik SEA.

Jeśli nie można otworzyć pliku SEA w systemie Windows z StuffIt, najpierw zmień rozszerzenie pliku na ".Sit", a następnie otwórz go.

Jak otworzyć plik SEA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SEA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SEA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SEA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SEA

Inne problemy z plikiem SEA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SEA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SEA:

  • plik SEA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SEA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SEA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik