• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Chart Format N/A

Co to jest plik SDS?

Format MIDI zawierający standardowe wiadomości System Exclusive (SysEx). Może być "zrzucony" z programu audio lub urządzenia sprzętowego. Obsługiwane przez różnych próbników sprzętu i oprogramowania.

Pliki SDS nie zawierają rzeczywistych danych audio.

Jak otworzyć plik SDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDS

Inne problemy z plikiem SDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDS:

  • plik SDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik