• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Presentation Format N/A

Co to jest plik SDP?

Plik informacyjny utworzony za pomocą oprogramowania nadawczego. Zawiera format, czas i autora strumieniowego materiału. Może być tworzony dla mediów strumieniowych na żywo z programem, takim jak Sorenson Broadcaster lub dla nagranych nośników, używając programu takiego jak PlaylistBroadcaster.

Aby informacje o SDP były przesyłane z nośnikami strumieniowymi, plik SDP musi być przechowywany w katalogu mediów przeznaczonych na serwerze strumieniowym.

Jak otworzyć plik SDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDP

Inne problemy z plikiem SDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDP:

  • plik SDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik