• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDLXLIFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDLXLIFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDLXLIFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDLXLIFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SDL Trados Studio Format SDL

Co to jest plik SDLXLIFF?

Plik utworzony przez SDL Trados, program używany do tłumaczenia. Na podstawie otwartego standardu XLIFF (XML Localization Interchange File Format), ale zawiera pewne zastrzeżone rozszerzenia. Może być konwertowany do formatu .TTX w SDL Trados w celu wymiany danych w bardziej powszechnie używanym formacie tłumaczenia.

Pliki SDLXLIFF można również konwertować do plików .TMX używając SDLXliff2Tmx.

Jak otworzyć plik SDLXLIFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDLXLIFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDLXLIFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDLXLIFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDLXLIFF

Inne problemy z plikiem SDLXLIFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDLXLIFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDLXLIFF:

  • plik SDLXLIFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDLXLIFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDLXLIFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik