• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDII

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDII. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDII, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDII

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sound Designer 2 Audio Format Avid Technology

Co to jest plik SDII?

Plik audio sformatowany w standardzie Sound Designer II, format mono i stereo opracowany przez firmę Digidesign (obecnie Avid). Zapewnia samą częstotliwość próbkowania i dane o głębokości bitowej poza danymi audio. Często używany do przesyłania danych audio między aplikacjami DAW (Digital Audio Workstation).

SDII jest rzadko używany w plikach audio programu Sound Designer II. Użyj rozszerzenia .SD2.

Jak otworzyć plik SDII?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDII jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDII z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDII którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDII

Inne problemy z plikiem SDII

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDII nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDII:

  • plik SDII którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDII z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDII nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik