• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
System Deployment Image Format Microsoft

Co to jest plik SDI?

Plik obrazu systemu Deployment Image (SDI) utworzony przy użyciu programu Windows Embedded Studio, programu służącego do tworzenia obrazów dysków dla systemu Windows. Zawiera blob do rozruchu, blob obciążenia i część blob. Często używane do tworzenia dysków RAM lub dyskietek startowych do ładowania i instalowania systemu Windows.

Program SDI File Manager jest dołączony do programu Windows Embedded Studio i posiada narzędzie wiersza polecenia o nazwie sdimgr.Exe, które może być używane do tworzenia, edytowania i wdrażania obrazów SDI.

Jak otworzyć plik SDI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDI

Inne problemy z plikiem SDI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDI:

  • plik SDI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik