• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SimCity Societies Saved Game Format Electronic Arts

Co to jest plik SCS?

Zapisany plik gry utworzony przez SimCity Societies lub SimCity Societies Destinations, dwa powiązane gry, które umożliwiają graczom tworzenie i symulowanie własnych miast i społeczeństw. Zawiera miasto utworzone podczas rozgrywki. Służy do oszczędzania miast i dzielenia się stanami gry ze znajomymi.

Pliki SCS są zapisywane w katalogu Moje dokumentySimcity SocietiesUser Data [playername] Zapisz gry.

Pliki SCS są zapisywane z dwoma odpowiednimi plikami .TGA, <.Same> .MiniMapBG.Tga i <.Same> .. Tga. Pliki TGA nie są konieczne, aby załadować zapisaną grę, ale nie ma podglądu mapy mini.

Jak otworzyć plik SCS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCS

Inne problemy z plikiem SCS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCS:

  • plik SCS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik