• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCRIV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCRIV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCRIV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCRIV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Literature & Latte Scrivener Document Format Literature & Latte

Co to jest plik SCRIV?

Dokument stworzony przez Scrivener, studio do pisania, służące do komponowania powieści, dokumentów badawczych i scenariuszy. Zapisuje tekst pisany, strukturę układu i kontur dokumentu. Pozwala także pisarzom zapisać pojęciowy układ pomysłów obok treści pisanej.

Pliki SCRIV są używane do przechowywania scen, papierów, powieści i scenariuszy do spektakli filmowych, telewizyjnych i scenicznych.

Dokumenty programu Scrivener można zapisywać w formacie XML przy użyciu rozszerzenia .SCRIVX.

Jak otworzyć plik SCRIV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCRIV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCRIV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCRIV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCRIV

Inne problemy z plikiem SCRIV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCRIV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCRIV:

  • plik SCRIV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCRIV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCRIV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik