• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCRIPTTERMINOLOGY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCRIPTTERMINOLOGY. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCRIPTTERMINOLOGY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCRIPTTERMINOLOGY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AppleScript Script Terminology Format Apple

Co to jest plik SCRIPTTERMINOLOGY?

Plik używany przez aplikacje Mac OS X, które zawierają obsługę AppleScript. Zawiera odwzorowanie między nazwami klasy zdefiniowanej przez programistów a angielską (lub innymi językami) terminologią, która jest używana w zaimplementowanym języku AppleScript. Pozwala AppleScript wiedzieć, jakie są ważne komendy dla skryptów dla programistów.

Pliki skryptów terminologicznych zawierają również pliki .SCRIPTSUITE, które definiują mapowanie między klasami programistów a kodami zdarzeń Apple.

Pliki SCRIPTTERMINOLOGIA są zapisywane w formacie listy standardowych produktów firmy Apple.

Jak otworzyć plik SCRIPTTERMINOLOGY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCRIPTTERMINOLOGY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCRIPTTERMINOLOGY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCRIPTTERMINOLOGY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCRIPTTERMINOLOGY

Inne problemy z plikiem SCRIPTTERMINOLOGY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCRIPTTERMINOLOGY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCRIPTTERMINOLOGY:

  • plik SCRIPTTERMINOLOGY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCRIPTTERMINOLOGY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCRIPTTERMINOLOGY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik