• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCRESTORELOG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCRESTORELOG. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCRESTORELOG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCRESTORELOG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spring Cleaning Restore Log Format Smith Micro

Co to jest plik SCRESTORELOG?

Plik dziennika utworzony przez Spring Cleaning, aplikację stosowaną w celu zmniejszenia bałaganu w systemach Mac. Zawiera dziennik czynności, takich jak usuwanie plików, które mogą zostać zwrócone do oprogramowania. Automatycznie ładuje się z okna Przywracanie w funkcji czyszczenia wiosny.

Pliki SCRESTORELOG zawierają dane zapisane w formacie SQLite, podobne do plików .SQLITE. Są zapisywane w katalogu [user] / Library / Application Support / Spring Cleaning / Scripts /.

Jak otworzyć plik SCRESTORELOG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCRESTORELOG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCRESTORELOG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCRESTORELOG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCRESTORELOG

Inne problemy z plikiem SCRESTORELOG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCRESTORELOG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCRESTORELOG:

  • plik SCRESTORELOG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCRESTORELOG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCRESTORELOG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik