• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft Campaign Map Format SmartGuyz

Co to jest plik SCM?

Nagrywanie na ekranie komputera przy użyciu oprogramowania do przechwytywania ekranu ScreenCam. Działa jako "kamera ekranowa", która rejestruje dokładną aktywność wyświetlaną na ekranie komputera z systemem Windows. Może być przesyłany strumieniowo przy użyciu oprogramowania StreamCam.

ScreenCam został pierwotnie opracowany przez IBM Lotus i obecnie jest własnością SmartGuyz.

Jak otworzyć plik SCM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCM

Inne problemy z plikiem SCM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCM:

  • plik SCM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku SCM
SCM do PDF