• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCG. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MyPM SCG Definition Format Midori Media

Co to jest plik SCG?

Plik danych utworzony przez myPM SCG, program używany przez kierowników projektów do generowania "krzywych S.". zawiera definicje SCG, które określają typ wygenerowania krzywej S oraz plik wejściowy i wyjściowy. Służy do tworzenia efektów, które wizualizują koszty, godziny pracy lub inne ilości.

myPM SCG wymaga pliku wejściowego w formacie Microsoft Excel, a także generuje dane wyjściowe do pliku programu Excel. Plik wejściowy jest zazwyczaj tworzony przez eksportowanie planu Microsoft Project, ale może być także utworzony z innej aplikacji planowania.

myPM SCG wymaga instalacji programu Microsoft Excel. SCG oznacza "S Curve Generator".

Jak otworzyć plik SCG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCG

Inne problemy z plikiem SCG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCG:

  • plik SCG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik