• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EFI Firmware Format N/A

Co to jest plik SCAP?

Plik oprogramowania firmowego wykorzystywany przez komputery korzystające z interfejsu EFI (rozszerzonego interfejsu sprzętowego) lub specyfikacji UEFI (Unified EFI). Zawiera niskopoziomowe programy ładujące i ładujące maszynę. Często są one uaktualniane do oprogramowania układowego (pliki .PKG) dla komputerów MacBook i MacBook Pro dla komputerów Mac OS X. Często używa nazwy firmware.Scap.

Jak otworzyć plik SCAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCAP

Inne problemy z plikiem SCAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCAP:

  • plik SCAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik