• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC4LOT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC4LOT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC4LOT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC4LOT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SimCity 4 Lot Format Electronic Arts

Co to jest plik SC4LOT?

Plik używany przez SimCity 4, gra symulacyjna miasta. Przechowuje lokalizację budynku i rekwizytów na części miasta. Zawiera również informacje na temat animacji i umieszczania tekstur na modelach. Używany do przechowywania partii niestandardowych, które można zagrać w grze.

Pliki SC4LOT można umieścić przy użyciu edytora LOT, wchodzącego w skład pakietu Building Architect Tool dostarczonego przez firmę Electronic Arts. Pliki muszą być najpierw zapakowane do dodatku plug-in, używając Menedżera dodatków, który jest również częścią pakietu Building Architect Tool.

Pliki SC4LOT są zwykle zawarte w plikach .DAT, czyli archiwach gier używanych przez firmę SimCity 4. Modele budynków i modeli wspomaganych w plikach SC4LOT są przechowywane w plikach .SC4MODEL.

Jak otworzyć plik SC4LOT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC4LOT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC4LOT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC4LOT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC4LOT

Inne problemy z plikiem SC4LOT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC4LOT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC4LOT:

  • plik SC4LOT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC4LOT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC4LOT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik